GENEL KOŞULLAR

 

Sipariş ve Gönderimler:

Ödemeniz alındıktan sonra siparişiniz 2 iş günü içerisinde hazırlanarak kargo firmasına teslim edilecektir. Daha acil gönderimler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adresimiz : info@mylittleavocado.com

Türkiye içerisindeki tüm gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılacaktır. Türkiye içerisinde standart gönderim ücreti 15TL’dir ve bu tutar siparişinizi tamamlarken sepetinize eklenecektir. 200 TL üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Değişim ve İade :

Satın aldıgınız her ürünü satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Iade edilecek ürünlerin kullanılmamıs, yıkanmamıs ve tekrar satılabilir durumda olması gerekmektedir.

Ürün değişimi ya da iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iade ve değişim kabul edilmeyecektir. www.mylittleavocado.com ‘dan almış olduğunuz ürünleri ürünlerin satışı yapılan diğer perakende noktalarında değiştirilmemektedir ve iade edilememektedir. Değişim ve iade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Iade için adresimiz: Cemil Topuzlu cad. Yeşilkır apt. No:20 Kat:7 Daire:18 Çiftehavuzlar Kadıköy / İstanbul Iade etmek istediginiz ürünü bu adrese alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.  İade edilen ürünlerin kargo ücreti tarafımıza aittir. Sipariş iade tutarından kargo iade ücreti düşülerek iade yapılacaktır.

Gelen ürün öncelikle My LittleAvocado tarafından incelenir. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade ya da değişime almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Taksitli veya tek çekim ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, 1 hafta içerisinde kredi kartınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak 1-2 iş günü içerisinde bu tutar kartınıza yatar. Kargo bedeli ise iade edilmez.

Tescil:

My LittleAvocado markası ve www.mylittleavocado.com internet sitesi Berna Yılmaz’a aittir. Tüm görseller, grafikler, metin ve diğer içerikler marka tesciliyle koruma altındadır. İzinsiz olarak içerikleri kullanmak, kopyalamak veya dağıtmak yasa dışıdır. My LittleAvocado internet sitesinin kullanıcı ya da ziyaretçileri site üzerindeki bilgilerden hak talep edemezler.

Uygulanacak Hukuk:

Bu websitesi üzerinde yer alan tüm yasal belgeler, (genel kosullar, gizlilik ve güvenlik kosulları) Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

 

Favorilerine Eklendi.