15 yıl dijital pazarlama alanında kariyer yapmış bir anne tarafından kurulan markamız, bir annenin hassas dokunuşunun izlerini taşıyor. 

 

Annelerin içi rahat olsun istedik 

My Little Avocado olarak bebek ve çocuklar için kaliteli, zamansız ve sürdürülebilir tasarımlar yaratma hayaliyle yola çıktık. Dikkat dağıtıcı unsurlarla dolu modern yaşama tezat olarak, bebekler ve çocuklar için sakin, dinlendirici ürünlere ihtiyaç olduğuna inandık. Ürünlerimizin huzurlu, dinlendirici ve mutlu anları desteklemesini hedefledik. Her şey bir yana, annelerin içi her anlamda rahat olsun istedik. 

En iyisini seçtik

Tüm ürünlerimizi Türkiye’de GOTS (Küresel Organik Tekstil Standardı) sertifikalı % 100 organik pamuktan üretiyoruz. Kalite kontrolden geçen, tamamen organik su bazlı boyalardan yapılmış malzemeleri kullanıyoruz ve çizim masasından evinize ulaşan pakete kadar her süreci özenle takip ediyoruz.

 

Butik tasarımlar yaptık

Tüm tasarımlarımız elle sulu boya tekniğiyle bize özel çiziliyor. Başka bir deyişle, markamıza ait desenleri başka hiçbir yerde bulmanız mümkün değil. Ürünlere eklediğimiz küçük dokunuşlarla da seçimlerinizi tamamen kişisel hale getiriyoruz. 

 

Her anne çocuğu için en iyinin peşinde koşar. Araştırır, dokunur, hisseder ve en tarafsız gözle en uygun bulduğu seçimi yapar. Bir annenin hassas dokunuşlarını taşıyan My Little Avocado işte tam da bunun için var!  

 

“Her zaman en iyisi olsun” diyen annelere sevgiyle... 

 

My Little Avocado 

 

 

Favorilerine Eklendi.